Hacim Hesaplamaları

 

ü Hacim Hesaplamaları
 
·        Maden Sahaları
Günümüzde birçok projede kübaj hesaplamaları çok önem arz etmektedir. Maden sahalarında araziden ne kadar maden çıkarıldığı maliyet hesabı açısından büyük önem taşır. Yapılan ölçümler sonucunda, arazinin İHA (İnsansız Hava Aracı) ile 3 Boyutlu Modellemesi yapılarak ilk ve son durum arasındaki hacimsel farkların çıkarılması sonucu, malzeme ve maliyet hesapları yapılır.

 

İHA ile Maden sahalarında kübaj hesabı hizmeti almak için bize ulaşın.

 

 

·        Harfiyat Alanları
Günümüzde birçok projede kübaj hesaplamaları çok önem arz etmektedir. Hafriyat işlemlerinde araziden ne kadar malzeme alınacağı ya da dolgu işleminde ne kadar malzeme gerekeceği maliyet hesabı açısından büyük önem taşır. Yapılan ölçümler sonucunda arazinin İHA (İnsansız Hava Aracı)  ile 3 boyutlu modellemesi yapılarak ilk ve son durum arasındaki hacimsel farkların çıkarılması sonucu, malzeme ve maliyet hesapları yapılır.
 
İHA ile Harfiyat alanlarında kübaj hesabı hizmeti almak için bize ulaşın.
 

 

·        Çöp Atık Sahaları
Günümüzde birçok projede kübaj hesaplamaları çok önem arz etmektedir. Çöp atık sahalarında İHA ile yapılan ölçümler sonucu hacim hesaplaması yapılarak, saha hacminin 3 boyutlu modellemesi çıkartılır. Nersis Mühendislik olarak Çöp Atık Sahalarının projelendirilmesinde diğer alanlarla etkileşim halinde faaliyet yürüterek, çöp atık sahalarının İHA (İnsansız Hava Aracı) ile 3 boyutlu modellemesi ve hacim hesaplamalarının çıkartılması konularında hizmet vermekteyiz.

 

Çöp atık sahalarının İHA ile 3 Boyutlu Modellenmesi ve Kübaj Hesabı hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın.
 
 
·        Döküm Alanları
Günümüzde birçok projede kübaj hesaplamaları çok önem arz etmektedir. Özellikle çıkarılan harfiyat atıklarının kontrolsüz dökülmesi ile birlikte ortaya  çevre ve görüntü kirliliği çıkmaktadır.  Nersis Mühendislik olarak döküm alanlarının projelendirilmesinde diğer alanlarla etkileşim halinde faaliyet yürüterek, döküm alanlarının İHA ile 3 boyutlu modellemesi ve hacim hesaplamalarının çıkartılması konularında hizmet vermekteyiz.

 

Döküm alanlarının İHA ile 3 Boyutlu Modellenmesi ve Kübaj Hesabı hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşın.